Avril Lavigne w pięknym stylu powróciła na muzyczną scenę! Po miesiącach walki z wredną chorobą Avril zjawiła się na ceremonii otwarcia tegorocznych Letnich Igrzysk Olimpiad Specjalnych i premierowo wykonała na żywo singiel „Fly,” wydany w kwietniu, jako utwór promujący zmagania dzielnych sportowców. W GALERII są już dostępne zdjęcia z występu oraz fotografie poprzedzające występ. Nagranie video udostępniamy w rozwinięciu.

Na scenie w Los Angeles Coliseum piosenkarkę wspierał jej koncertowy zespół oraz słowacki skrzypek, Filip Janick, dla którego granie u boku Avril było spełnieniem marzeń.


Co sądzicie o pierwszym po miesiącach przerwy występie Avril? Jak piosenka „Fly” wypadła na żywo? Czy będzie to powrót na dłuższą chwilę, czy piosenkarka znów zniknie, aby zająć się powracającym po latach projektem pod nazwą Abbey Dawn?

Od Avril…

To zaszczyt móc wykonać mój utwór Fly podczas ceremonii otwarcia Olimpiad Specjalnych. Dochód ze sprzedaży piosenki zasili konto Special Olympics.

Dla mnie była to przepiękna noc. Gratulacje dla wszystkich zawodników. Podziękowania dla tych, którzy wsparli The Avril Lavigne Foundation. Był to dla mnie trudny rok, zmagałam się z boreliozą, dlatego jestem przeszczęśliwa, że mogłam stanąć dziś na scenie, po raz pierwszy od roku.

Dziękuję za zaproszenie i proszę cieszcie się piosenką Fly. Napisałam ją, żeby podnieść na duchu ludzi zmagającymi się z kłopotami, dodać im siły i odwagi.

Buziaki i całusy.”

Podobne Posty