Dosłownie kilkanaście minut temu, korzystając z dobrodziejstwa mediów społecznościowych, Avril Lavigne zapowiedziała nową kolekcję ubrań sygnowaną nazwą Abbey Dawn! „Nowe Abbey Dawn niebawem na abbeydawn.com,” napisała Avril informując, że od dziś swoją działalność zaczyna oficjalne instagramowe konto marki. Abbey Dawn można śledzić TUTAJ.

Kiedy nowa kolekcja trafi do sprzedaży, czy będzie to równoznaczne ze wznowieniem regularnej działalności marki i przede wszystkim, czy ubrania przestaną być sprzedawane, jako element merchu artystycznego, na razie nie wiadomo. Wiadomo natomiast, że po raz pierwszy w historii Abbey Dawn będzie sprzedawało… piżamy! Zapowiedź jednego z nowych projektów prezentujemy na zdjęciu obok.

Działalność marki zawieszono w 2013 roku, wówczas zamknięto stronę internetową sprzedającą ubrania. Powrót, na dużą skalę i z międzynarodowym dystrybutorem, zapowiadano już w lipcu 2015 roku, o czym pisaliśmy TUTAJ. Od tamtego czasu doczekaliśmy się jedynie kilku zdjęć promujących projekty, które można było nabywać za pośrednictwem Live Nation. Nowa płyta? Nowa kolekcja? Avril wraca do gry?

Aktualizacja: Piosenkarka pochwaliła się także zdjęciami, na których widać jedną ze wspomnianych piżam. Chcielibyście taką bądź podobną?

Podobne Posty