Fragment In Touch trafił do sieci? [POSŁUCHAJ]

Piosenka „In Touch” była w pewnym momencie jednym z najgłośniej komentowanych nowych utworów Avril Lavigne, który jak sądzono, trafi na jej nowy studyjny album. Zanim poznaliśmy tracklistę „Head Above Water” dowiedzieliśmy się, jak wyglądała historia powstania kompozycji i jaką rolę odegrała Bebe Rexha. Teraz, na niespełna tydzień przed premierą płyty Avril, po sieci zaczął krążyć krótki plik audio, który ma być fragmentem refrenu „In Touch”.

Dłuższy fragment piosenki jest dostępny tutaj.

Po publikacji niemalże od razu pojawiły się spekulacje, że piosenka to hidden track z nowej płyty i ukaże się 15 lutego, choć nie ma żadnych podstaw, żeby twierdzić iż jest to prawda. Podczas piątkowego listening session zorganizowanego przez BMG Italy dla fanów z Mediolanu nowe utwory były puszczane z płyty CD, na której nie było dodatkowych, ukrytych ścieżek. Niektórzy zastanawiają się nawet, czy we fragmencie rzeczywiście słychać głos Avril… Nie wiadomo, skąd pochodzi fragment i czy Avril w ogóle nagrała finalną wersję piosenki.

Do końca nie wiadomo też, czyja jest ta piosenka. Już w wakacje 2018 roku, w wywiadzie dla Official Charts Bebe Rexha potwierdziła: „Napisałam „In Touch” z jednym z chłopaków, Avril ją usłyszała i chciała nad nim dalej pracować. Piosenka jest naprawdę dobra, ale nie wiem, czy znajdzie się na jej płycie. Chciałabym któregoś dnia spotkać się z Avril w studiu i napisać coś wspólnie. Avril jest świetną songwriterką.” 

Więcej o historii ujawnienia informacji o „In Touch”, w grudniu 2017, pisaliśmy tutaj.

Podobne Posty