Krótka notka biograficzna na profilu Avril Lavigne na Instagramie od lat jest miejscem, które jak żadne inne informuje o zmianach w muzycznej karierze piosenkarki. To właśnie „bio” dowiadujemy się, kiedy Avril zmienia management czy z jaką wytwórnią płytową ma podpisany kontrakt płytowy. W środę na profilach Kanadyjki doszło do kilku zmian. Przede wszystkim zmieniło się zdjęcie profilowe – okładkę albumu „Head Above Water” zastąpiło zdjęcie wykonane w 2019 roku, podczas sesji na potrzeby singla „Dumb Blonde”. Do tej pory udostępniono z niej kilka ujęć. To najnowsze publikujemy powyżej.

Po drugie z opisu biograficznego zniknęła informacja o współpracy wydawniczej z BMG Records, wytwórnią, z którą Avril Lavigne podpisała kontrakt na wydanie szóstej studyjnej płyty. Przedstawiciele wytwórni nigdy nie ujawnili, na ile albumów podpisano umowę. Nazwisko Lavigne znajduje się jednak cały czas na stronie internetowej wytwórni, piosenkarka widnieje na liście ich artystów.

Trzecia zmiana to usunięcie linku do oficjalnej strony internetowej i zastąpienie go linkiem do strony marki Abbey Dawn, która od wtorku ma w ofercie kilka nowych projektów. Nie wykluczone, że te wszystkie zmiany związane są właśnie z próbą zwrócenia uwagi fanów (i obserwatorów profilu Avril) na jej działalność modową. Choć wielu fanów, podekscytowanych niedawnymi wizytami piosenkarki w studiu, zastanawia się, czy aby nie doszło do wygaśnięcia kontraktu z BMG i nie jesteśmy świadkami początku nowej ery, ery siódmej studyjnej płyty. We wrześniu piosenkarka zmieniła management, związała się z Feldman Agency.

Podobne Posty