Bez tytułuFan Club Avril Lavigne „Take It!” Polska ma przyjemność zaprosić wszystkich polskich fanów Avril Lavigne do działu w akcji #PolandWantsAvrilLavigne, której celem jest sprowadzenie światowej trasy koncertowej The Avril Lavigne Tour do naszego kraju! Co powiesz na niepowtarzalny występ Avril w Polsce? Europejskie plany naszej Kanadyjskiej idolki nie są znane, ale mimo to spróbujemy dołożyć wszelkich starań, aby show The Avril Lavigne Tour: Live in Poland było możliwe. Wchodzisz w to?


Akcja #PolandWantsAvrilLavigne została podzielona na trzy etapy, z których pierwszy jest zdecydowanie najtrudniejszy – musimy zebrać minimum 5 000 zwolenników polskiego koncertu Avril Lavigne. W tym celu na portalu społecznościowym Facebook powstała SPECJALNA GRUPA, która na ten moment liczy 50 członków. Zaproś znajomych i fanów Avril Lavigne, którzy wspólnie z Tobą chcieliby wybrać się na jej polski koncert!

Drugim etapem akcji jest stworzenie wiadomości video, której bohaterami będą członkowie wspomnianej grupy #PolandWantsAvrilLavigne, która od niespełna godziny rozwija się na Facebooku. Na zakończenie akcje, po przygotowaniu wiadomości  będącej swego rodzaju zaproszeniem Avril Lavigne do Polski, video powędruje do przedstawicieli polskich agencji koncertowych oraz Avril Lavigne i jej managementu.

DOŁĄCZ DO GRUPY

->#POLANDWANTSAVRILLAVIGNE <-

Podobne Posty