Wakacje bez spotkania z fanami Avril Lavigne? Na szczęście w tym roku udało nam się doprowadzić do V Ogólnopolskiego Zlotu Fanów Avril Lavigne, czyli spotkania pod szyldem Pikników Fanów w Parku Adama Mickiewicza w Poznaniu. Tegoroczne spotkanie przebiegało nieco inaczej niż poprzednie, choć ilością konkursowych nagród do złudzenia przypominało słynny I Ogólnopolski Zlot Fanów, który odbył się w 2009 roku. Organizacją, tradycyjnie, zajęła się nasza strona przy współpracy z przedstawicielami Avril.pl (aktualnie Hello Avril) i legendarnego Bractwa Avril. A jak było? Pierwsze zdjęcia już w galerii!

Pierwsi fani dotarli na miejsce już przed godziną 13-tą, a na ostatnich czekaliśmy do godziny 14-tej. Oczywiście, bo jakby mogło być inaczej, fani Avril ubierają się na tyle charakterystycznie, że na brak ciekawych koszulek, sportowych butów czy iście punkowych gadżetów nie można narzekać! Spotkanie rozpoczęliśmy o konkursu wiedzy, który równie tradycyjnie okazał się dość trudny… Taki już jego urok. Najważniejsze, że wszyscy uczestnicy zabawy dzielnie znieśli jego trudy i wspólnie z nami świetnie się bawili. Kolejna na naszej liście była realizacja projektu video Poland Wants Avril Lavigne, czyli krótkiej wiadomości dla Avril mającej na celu, ponowne, przypomnienie o polskich fanach. Jest nam niezwykle miło, bowiem w akcji wzięli udział wszyscy Zlotowicze, czyli około dwudziestu osób. Efekty – mamy nadzieję, że wyszło tak fajnie, jak planowaliśmy – poznacie w nadchodzących tygodniach. Po zabawie w aktorów i reżyserów nadszedł czas na zabawę w tekściarzy, a raczej znawców tekstów piosenek z dwóch ostatnich płyt Avril – „Goodbye Lullaby” i „Avril Lavigne.” Zabawa okazała się nadzwyczaj łatwa i naprawdę trudno było nam wyłonić zwycięzcę. Podobnie stało się w przypadku konkursu mruczando, gdzie na podstawie wymruczanego utworu musieliśmy podać tytuł piosenki. Było trudno, ale Zlotowicze spisali się na medal!

Choć spotkanie wizualnie nieco skromniejsze od tego z 2012 roku mamy nadzieję, że fani, którzy pojawili się w Poznaniu nie uznali minionej soboty za zmarnowaną! Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy za przybycie, wspólną zabawę i możliwość poznania się. Dziękujemy Wam także za dołączenie się do zbiórki funduszy na opłacenie domeny i serwera. Dzięki Waszej pomocy udało nam się uzbierać połowę potrzebnej kwoty! Nie możemy nie wspomnieć o właścicielach internetowego sklepu RockShock.pl, który ufundował niemal wszystkie tegoroczne nagrody. Jesteście wspaniali!

W oczekiwaniu na możliwą mini video relację ze spotkania zapraszamy do GALERII, gdzie dzięki Beacie udostępniliśmy pierwsze zdjęcia. Zlotowiczom przypominamy, że możecie podsyłać swoje zdjęcia i nagrania video na adres kontakt@avril-lavigne.pl.

Do zobaczenia na kolejnym spotkaniu! Nie wykluczone, że zdecydujemy się na drugi Piknik Fanów jeszcze w te wakacje! Zachęcamy do udziału w nowej sondzie, – dostępna na pasku, w góry strony, po prawej stronie – której rezultat będzie kluczowy do podjęcia decyzji.

Podobne Posty