Oficjalnie udostępniono krótkie zapowiedzi dwóch kolejnych nowych utworów, jakie ukażą się na szóstym studyjnym albumie Avril. Premiera płyty „Head Above Water” już w piątek, 15 lutego! Na oficjalnych profilach Avril w mediach społecznościowych pojawił się fragment piosenki „It Was In Me” i „Dumb Blonde”, o którym od dawna plotkuje się, że będzie trzecim singlem z płyty, a od wczoraj że jest to duet z Nicki Minaj – więcej na ten temat przeczytasz tutaj.


 

 

 

 

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Post udostępniony przez Avril Lavigne (@avrillavigne)

„Wspaniale było usiąść z Lauren Christy i znów połączyć siły. Rozmawiałyśmy, wspominałyśmy, śmiałyśmy się, tworzyłyśmy. Wspólnie się modliłyśmy, dyskutowałyśmy na wiele tematów. To było duchowe spotkanie. Bóg,” zaczęła Avril. „It Was In Me opowiada o poszukiwaniu odpowiedzi, które w rzeczywistości są w nas samych… słuchaj siebie. Nie bój się odezwać. Podążaj za tym, co czujesz. Nie szukaj szczęścia w przedmiotach czy ludziach… ostatecznie musisz wejrzeć w siebie, aby je odnaleźć”.


 

 

 

 

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Post udostępniony przez Avril Lavigne (@avrillavigne)

„Pomysł na „Dumb Blonde” narodził się z sytuacji, jakiej doświadczyłam. Przyniosłam go Bonnie McKee i Mitchowi Allanowi, który pomogli mi stworzyć utwór. W moim życiu pojawił się pewien dupek, który obawiał się mojej siły, pewności siebie, niezależności, jaką miałam jako kobieta. Byłam poniżana i traktowana, jako ta gorsza z powodu tego, kim jestem: liderką, kimś to ma wizje i swoje opinie, siłę, pragnienia, pasje i cele. Nigdy nie pozwól, aby ktokolwiek sprawiał, że czujesz się gorszy z powodu tego, kim jesteś. Walcz o siebie. Znajdź siebie i trzymaj się tego. Pieprzyć stereotypy. Jeśli jesteś silną osobą, a Twój partner nie może sobie z tym poradzić, poszukaj kogoś, kto ma wystarczającą pewność siebie, aby Cię wspierać, pomagać i inspirować. Jak równy z równym. Przyjaciela. Nie kogoś, kto musi Cię poniżać, aby poczuć się lepiej. Tak, kobiety powinny się wspierać, ale mężczyźni także,” napisała Avril.

Pośród udostępnionych fragmentów znalazł się także urywek singla „Tell Me It’s Over”, który opublikowano w grudniu, jako drugą zapowiedź płyty. W opisie utworu Avril przypomniała, że współautorem jest Ryan Cabrera oraz ponownie opowiedziała, o czym opowiada utwór oraz co było inspiracją do stworzenia muzyki.

Zamów nowy album przed premierą w cenie 56 zł – tutaj! Dołącz do grupy na Facebooku i porozmawiaj o nowych utworach – tutaj.

Podobne Posty