W listopadzie informowaliśmy – tutaj – o istnieniu piosenki „Eyes Wide Shut”, która została dodana do katalogu wydawniczego Avril. Wówczas istniała jeszcze szansa, że utwór zostanie wydany na reedycji „Love Sux”, co jak wiemy nie miało miejsca. Okazuje się, że idąc starym tropem piosenkarka sprzedała piosenkę innemu twórcy, co pokrywałoby się z jej niedawnymi słowami, że zdarza jej się komponować dla innych.

Utwór „Eyes Wide Shut” trafi na piąty studyjny album ILLENIUM, taką informację podał sklep Urban Outfitters, dodając do oferty specjalne wydanie płyty na winylu! W utworze na perkusji usłyszymy Travisa Barkera, a na wokalu Avril.

Płyta zatytułowana „ILLENIUM” ukaże się 28 kwietnia. Jeśli informacje się potwierdzą – tracklista została z opisu oferty sklepu usunięta – będzie to drugi duet Lavigne wydany w tym roku. Pierwszy, „Shelter” ukazuje się już za tydzień na nowym albumie Mod Suna.

AKTUALIZACJA z 30.01: Artysta potwierdził tracklistę albumu i obecność utworu z Avril! Co ciekawe, według iTunes, płyta ukaże się 31 marca, choć sam artysta podaje 28 kwietnia, jako dzień premiery całego materiału.

AKTUALIZACJA z 18.02: Album ukazuje się 28 kwietnia. Data została potwierdzona przez wszystkie serwisy.

Podobne Posty