Live Nation Italia: odwołujemy wszystkie koncerty do kwietnia

Jak informowaliśmy wczoraj, tu, kilka koncertów Head Above Water Tour po Europie jest bardziej niż inne zagrożone odwołaniem, ponieważ rządy we Włoszech, w Czechach i we Francji podjęły już działania, które zakazują imprez masowych. Live Nation Italia, organizator dwóch wyprzedanych koncertów Avril Lavigne w Mediolanie poinformował właśnie, że w myśl oficjalnego, państwowego dekretu jest zmuszony odwołać wszystkie koncerty zaplanowane do dnia 3 kwietnia. Koncerty Avril miały odbyć się 15 i 16 marca.

„Pracujemy nad tym, aby dowiedzieć się, które wydarzenia uda się przełożyć na inny termin, a które zostaną odwołane,” napisano na profilu na Facebooku. Czy tym razem Avril zdecyduje się przełożyć koncerty, czy podobnie, jak w przypadku koncertu w Zurychu nie będzie to możliwe? Sytuacja robi się o tyle ciekawa, że odwołany koncert w Zurychu chciano zorganizować w innym terminie, ale podczas tegorocznej trasy po Europie, a więc jeszcze w marcu lub w kwietniu. Nie było to możliwe, więc podjęto decyzje o jego odwołaniu.

Teraz lista odwołanych wydarzeń z powodu koronawirusa i rządowych zakazów poszerza się do trzech koncertów. Wciąż istnieje też ryzyko, że odwołane zostaną kolejne koncerty, bo każdy z krajów mówi wprost, że bierze pod uwagę wprowadzenie zakazu imprez masowych.

Oficjalny komunikat od managementu Avril powinien pojawić się dzisiaj.

Podobne Posty