Już jest! Posłuchaj singla Flames. Co z teledyskiem?

Już jest! W serwisach streamingowych właśnie pojawił się singiel „Flames”, rezultat współpracy Avril Lavigne z Modern Sunshine. Autorami utworu są Lavigne i Modern Sunshine, a za produkcję odpowiada John Feldmann.

Piosenka znajdzie się na nowej studyjnej płycie Mod Sun. Więcej na temat kulis współpracy muzyków pisaliśmy tutaj. W oświadczeniu do pracy możemy przeczytać, że dla Mod Sun wokal Avril to jeden z najlepszych głosów w świecie muzyki. „Jest silny i odważny, a zarazem pełny emocji i o barwie, jaką tylko ona posiada. W tym utworze ukryte jest większe przesłanie niż można początkowo dostrzec. Ma głębokie przesłanie,” powiedział.

„Mod i ja złapaliśmy porozumienie w sekundę. Jest wspaniałym artystą i producentem. To pierwsza z wielu rzeczy, jakie wspólnie robimy i jestem dumna z tego, co udało nam się osiągnąć przy Flames”, powiedziała Avril przypominając, że muzyk jest jednym z autorów nagrań na jej nowy album, który ma szanse ukazać się w ciągu najbliższych miesięcy.

A co z teledyskiem? W odpowiedziach na komentarze fanów w mediach społecznościowych Modern Sunshine wyjawił, że teledysk będzie. Nie ujawnił jednak dziennej daty premiery.

Podobne Posty